Szkoły Podstawowej nr 24 im. Powstańców Śląskich
w Rudzie Śląskiej

Przeszukaj BIP

o wynikach konkursu na wolne stanowisko urzędnicze

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich w Rudzie Śląskiej, ul. Ks. Pawła Lexa 14 informuje, że w wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko zastępcy głównego księgowego, ogłoszonego w Biuletynie Informacji Publicznej dnia 07 sierpnia 2018r. wybrana została:

Pani Patrycja Lorens, zamieszkała w Rudzie Śląskiej.

UZASADNIENIE

Kandydatka spełniła wymagania formalne oraz wymagania co do wykształcenia stawiane w ogłoszeniu o konkursie. Wykazała się znajomością przepisów niezbędną do zatrudnienia na stanowisku zastępcy głównego księgowego.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 im. Powstańców Śląskich w Rudzie Śląskiej

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Zastępca Głównego Księgowego

(...)

Załączniki:
Pobierz plik (konkurs na stanowisko zastępcy księgowego.pdf)konkurs na stanowisko zastępcy księgowego.pdf[ ]862 kB2018-08-07 06:12

Akceptuje używanie coocie na tej stronie.